קליניקה להשכרה

חדרי קליניקה מקסימים ומרווחים להשכרה בשכונת נאות-אפקה בצפון תל-אביב, בססיות או בשכירות חודשית. מתאימים לכל מקצועות הטיפול הפרטני במבוגרים וילדים, כמו גם לטיפול זוגי ומשפחתי. החדרים מרוצפים בפרקט ובהם אווירה נעימה וחמה. במתחם הקליניקה ישנה מבואה פרטית רחבה המשמשת להמתנה וקיים גם מטבחון, הכולל מקרר, בר מים ומיקרוגל. כמו כן, מותקנת רשת אינטרנט פרטית ודלת הכניסה נפתחת עם קודן המאפשר בטיחות ופרטיות. הקליניקה נמצאת בקומה שנייה בבניין עם מעלית הממוקם ברחוב שקט בשכונת מגורים. בסביבה יש חניה ונגישות לתחבורה ציבורית, בתי קפה, מאפיות, סניף בנק עם כספומט, סופר-פארם וסופרמרקט. 

file (1).jpeg
 

למה כדאי לך לעבוד כאן:

מקום לנפש נבנתה ותוכננה על מנת להיות קליניקה אידיאלית למפגשי טיפול פרטניים, זוגיים ומשפחתיים. 
לאחר שנים שבהן עבדנו במקומות אחרים, שהיו רחוקים מלהיות אידיאליים, עם בעיות של תשתית, ריהוט, מרחב, ניקיון ואקוסטיקה, החלטנו להקים מקום שיענה על הצרכים של כל מטפלת ומטפל ויהווה מקום שבו נוכל גם אנחנו לעבוד ולהרגיש בבית מקצועי, איכותי ומותאם למקצוע. 
הקליניקה נבנתה עם דגש רב והקפדה על מרחב טיפולי מכיל ונעים, אווירה חמה, ודאגה לפרטים קטנים וגדולים. תשומת לב רבה ניתנה לריהוט נוח, יפה, מגוון ומתאים למלאכת הטיפול, לתאורה מגוונת בכל חדר, לבידוד אקוסטי מרעש, לניקיון, ולמטבחון שבו ישנם מיקרו-גל, בר מים ואספקת קפה ועוגיות קבועה, וואי-פיי חינם למטפלים ואף מספר חדרי שירותים נפרדים. 
הקליניקה מתאימה לכל המקצועות המטפלים; לפסיכותרפיסטים, לפסיכולוגים, לעובדים סוציאליים, לפסיכיאטרים, למאמנים, לקלינאי תקשורת ולמגשרים ומתאימה גם לטיפול עם ילדים, לטיפול זוגי ולטיפול משפחתי.

 
 

Our Advantage

:היתרונות של העבודה כאן

התחלה מידית

סביבת עבודה חמה ונעימה

שקט ופרטיות

ביטחון - דלת כניסה עם קודן

קשרים עם מטפלים אחרים, חברה אישית וחברה מקצועית

סביבה נגישה לתחבורה ציבורית ופרטית. חניה ברחוב ובסביבה הקרובה

wi-fi

 
 

"מקום לנפש"

- Makom Clinic

 

Contact

Please get in touch to find out more.

Thanks for submitting!

Splattered Paint